Fórum Fotogaléria

LAN Beach Volley 2004 vol.1

unknown.

Jano, Veronika a druhý Jano.Nika medzi dvoma Jankami.Murderer a Nika čakajú na loptu..Murderer s prehľadom zachytil a ani z tohto veru bod nebude.

Team unknown má toto zvláštne meno pretože ani pred začatím turnaja stále Murderer, Emzrutek a Nika nevedeli ako sa majú volať a tak veľmi sa sústredili na hru, že si názov nevymysleli až do konca turnaja :) Vyžrebovali si skupinu C, čo bola stredne ťažká skupina. Hneď prvý zápas odohrali s pomerne ľahkými súpermi - Bergovcami a nebolo ťažké ich zdolať v oboch setoch 15:8 a 15:8. V ďalšom zápase však proti nim nastúpil favorit skupiny VK Hrom Do Toho a aj keď v prvom sete kládli veľký odpor prehrali 14:16, v druhom sete sa im skóre nepodarilo otočiť a opäť prehrali 8:15. O tom či naozaj postúpia mal rozhodnúť zápas s Kabrielou a jej tigrami... Kabriele išlo v tomto zápase tak isto o postup ak im, a preto hneď v prvom sete pocítili dvaja Jankovia s Veronikou čo Tigre dokážu. Nakoniec sa im podarilo veľmi tesne zíťaziť 17:15. V druhom sete - povzbudení svojimi úspechmi, sa im hralo o čosi ľahšie a smutné Tigre odchádzali po prehre 15:9 domov. Pre unknownov to znamenalo postup zo skupiny z druhého miesta a v semifinále proti nim nastúpili favoriti skupiny B - Stroje. Prvý set vyhrali unknow s prehľadom 15:8 a v duchu sa už tešili z postupu do semifinále ale v ďalšom sete sa Stroje nahnevali a vrátili im to 15:11. Napätie stúpalo a mohol začať tretí set. V ňom hneď v začiatku začali vyhrávať, ale Stroje sa za nimi držali v tesnom závese. Pri stave 13:9 sa už zdalo že je rozhodnuté, ale Stroje dokázali vyrovnať na 14:14. Toto bol určite najdramatickejší okamih celého turnaja. Nakoniec však celé napätie ukončila Nike presnou loptou do zadu ihriska, a Stroje odchádzali smutne preč - unknown postupovali do semifinále. V semifinále proti ním nastúpil ďalší veľmi silný team - Horolezci. Aj keď vačšina divákov verila viac Horolezcom unknowni vyhrali prvý set, síce tesne ale predsa - 15:12. V druhom im to však horolezci presne rovnako vrátili a po výsledku 12:15 bol stav opäť vyrovnaný na sety 1:1. Tretí set však napokon unknown vyhrali a postupovali priamo do boja o prvé miesto. Proti nim nastúpil jednoznačne najsilnejší team celého turnaja - obávaný M.I.R. Aj keď sa Nika s dvoma Jankami veľmi snažili nedokázali poraziť M.I.R a prehrali oba sety aj keď veľmi tesne - 12:15 a 11:15. Nuž, čo celá hra je aj troška o šťastí a Unknowni sa tešili s pekného druhého miesta. Dostali 100Sk a kupón na 300Sk v hoteli Smrek od tohto hotela, a ešte v ten večer si tam svoju výhru pekne užili :)

Za celý turnaj vyhrali Unknowni 4 zápasy a prehrali dvakrát. Okrem víťazov ich dokázali poraziť jedine VK Hrom Do Toho..

nový inzerát v sekcii rôzne
Predám zachovalú manželskú posteľ s úložným priestorom. Rozmer 160 x 200cm. Cena 70 Eur, bez matracov .Volať po 15:00 Hod. 0948/516822
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 1477 ms