0.0 (0.0) mm
Fórum Fotogaléria

LAN Beach Volley 2004 vol.1

Banány

Oktavius, Baterka a Smidik.Smidik trošku kurióznym spôsobom prehadzuje loptu, ale hlavné je že prejde na druhú stranu.Oktavius perfektne spracoval loptu a je jasné, že z tohoto súper bod nezíska..Banýny a banány :)

Banány si vyžrebovali na začiatku najľahšiu skupinu B, a už od začiatku tíško tušili, že zo skupiny pravdepodobne postúpia. Ale pekne poporiadku. Prvý zápas odohrali proti Medíkom. Smidik nemal zľutovanie ani pre Moniku na druhej strane :) a s prehľadom zvíťazili 15:6 a 15:7. Ďalší kandidát, ktorého mali v pláne Banány poraziť boli Mongolskí pastieri. V prvom sete zvíťazila Baterka s Oktaviusom a Smidikom pomerne ľahko 15:10. V druhom sete však nastalo menšie prekvapenie keď Mongolskí pastieri dokázali zvíťaziť, a Banány teda set prehrali 13:15. V treťom rozhodujúcom sete však Banány zabrali naplno a doslova prevalcovali pastierov 15:5. Postup zo skupiny bol už jasný, finále skupiny zo Strojmi mala byť už len formalita. Banány skutočne zvíťazili v prvom sete síce pomerne vyrovnane ale predsa 15:13. Stroje sa však tiež poriadne posnažili a v druhom sete nadelili Banánom tesnú prehru 16:14. Tretí set začal síce veľmi vyrovnane, ale nakoniec Banány nedokázali konkurovať tlaku strojov a prehrali set 9:15. To však nič nemenilo na tom, že postúpili zo skupiny z druhého miesta. Vďaka tomu poslednému dramatickému zápasu, ale na nich v štvrťfinále pripadol veľmi ťažký súper M.I.R. Banány robili naozaj čo mohli, ale M.I.R. im nedal vpodstate žiadnu šancu a tak nakoniec po setoch 9:15 a 10:15 odchádzali smutné Banány preč.

Aj Banány boli u divákov veľmi populárnym teamom. Hrali pomerne dobre, ale v niektorých okamihoch mali vyslovene smolu. Nakoniec si odniesli pekné 6te miesto a súdiac podľa ich nálady po turnaji, aj napriek tomu že nevyhrali boli veľmi spokojní.

nový inzerát v sekcii rôzne
Predám zachovalú manželskú posteľ s úložným priestorom. Rozmer 160 x 200cm. Cena 70 Eur, bez matracov .Volať po 15:00 Hod. 0948/516822
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 7730 ms