0.0 (0.0) mm
Fórum Fotogaléria

LAN Beach Volley 2004 vol.1

Mongloskí pastieri

Veronika, Lolek a Bolek v zápase proti Strojom.Jednen z kľúčových pastierov - Lolek.Aj keď sa Pastieri nijak výnimočne neumiestnili mali medzi divákmi veľmi veľa priaznivcov..

Mongolskí pastieri si vyžrebovali hneď v úvode najľahšiu skupinu B. Hneď prvý zápas nastúpili proti výkonnostne aj výškovo kvalitnejším súperom Strojom. Aj napriek rešpektu zo súpera dokázali zabojovať a aj keď prehrali, bolo to vcelku vyrovnané no nakoniec 9:15 a 11:15. V druhom zápase nastúpili proti rovnocenným Medíkom a zdolali ich s prehľadom 15:11 a 15:6. Nádej na postup tu teda ešte stále bola. O postupe zo skupiny teda rozhodoval zápas so silnejším súperom - s Banánmi. V prvom sete síce Banány Mongolov porazili 15:10, ale v ďalšom sete napli Pastieri všetky sily a dokázali set vyhrať tesne 15:13. V treťom však bohužiaľ úplne poľavili a Banány ich prevalcovali 15:5. Jeden vyhratý set proti Banánom však stačil akurát na to aby postúpili so skupiny aj keď iba z tretieho miesta. Práve nízky počet bodov im v štvrťfinále priniesol súpera v podobe omnoho silnejších Horolezcov. Nekompletná zostava únava, nešťastie ale najmä kvalita súpera sa nakoniec ozrkadlili aj vo výsledkoch oboch setoch, ktoré Mongolsí pastieri prehrali 15:8 a 15:6. Týmto sa ich púť turnajom skončila a odniesli si 8me miesto.

Mongolskí pastieri boli veľmi sympatický team. Už v úvode boli problémy v ich zostave, keď Bolek msuel odísť, a možno aj to sa podpísalo na tom, že neskončili v turnaji lepšie. Každopádne dokázali vyhrať tri sety, a pre Mongolských pastierov bol určite aj tento výsledok veľkým úspechom.

nový inzerát v sekcii rôzne
Predám zachovalú manželskú posteľ s úložným priestorom. Rozmer 160 x 200cm. Cena 70 Eur, bez matracov .Volať po 15:00 Hod. 0948/516822
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 1170 ms