0.0 (0.0) mm
Fórum Fotogaléria

LAN Beach Volley 2004 vol.1

Kostlivci

JeansBee chytá s prehľadom loptu a Rado už dopredu vie, že ju odrazí úspešne.Kostlivci otočili a Veronika sa presúva na miesto podania.Radove dlhé ruky zachytia kazždú loptu a teda ani túto súper na bod nepremení.

Kostlivci mali hneď od začiatku drobný chaos v zostave. Kým ráno presne vedeli, že hrať bude Paťa, Veronika a Palo, už o pár minút bol osud teamu veľmi nejasný, keď sa ukázalo, že Palo si v ten deň nezahrá. Team ktorý v tej chvíli ešte nemal meno 2 hodiny čakal, ale bolo čoraz jasnejšie, že Palo bohužial nebude môcť prísť. Baby teda hľadali rýchlo nejakého chalana z MagNetu a našli hneď chalanov dvoch. JeansBee ako zástupcu MagNetu a hneď aj Rada, ktorý skvele kompenzoval ich výškový deficit. Po 3 hodinách od začiatku teda konečne mohli nastúpiť v zostave plnej náhradnikov proti Rýchlej smrti. S rýchlou smrťou však naozaj rýchlo skoncovali a Kostlivci vyhrali zápas 15:5 a 15:12. Po počiatočných drobných nezhodách tu teda svitla malá iskierka nádeje na postup ďalej. Kostlivci si na začiatku vyžrebovali ťažkú A skupinu a v ďalšom zápase proti nim nastúpili favoriti M.I.R. Aj napriek tomu, že sa Kostlivci snažili zo všetkých síl podľahli nakoniec 9:15 a 7:15. Ich postup bol stále veľmi neistý a potvrdiť ho mohol dobrý výsledok v zápase s Horolezcami. Horolezci však hneď v prvom zápase vďaka aktívnej hre zdolali Kostlivcov a výsledok po prvom sete bol 7:15 v neprospech Mira, Rada, Veroniky a Pati. V druhom sete však Kostlivci pozbierali všetky sily a dokázali Horolezcov poraziť 15:8. Tretí set cíce už znova prehrali 9:15, ale práve ten jeden vyhratý set nad Horolezcami rozhodol o tom, že Kostlivci postupujú zo skupiny ďalej. Síce iba z tretieho miesta, ale predsa. Tretie miesto im však prinieslo v štvrťfinále veľmi ťažkého súpera v podobe VK HDT. Na týchto už Kostlivci jednoducho nestačili a prehrali v oboch setoch 15:8 a 15:9 čím sa ich pôsobenie na turnaji skončilo.

Kostlivci napriek počiatočným nejasnostiam v zostave dokázali nakoniec nastúpiť a uhrali pekné 7me miesto. V celom turnaji dokázali vyhrať tri sety a pri tak ťažkých protivníkoch akí na nich pripadli je to určite veľký úspech.

nový inzerát v sekcii rôzne
Predám zachovalú manželskú posteľ s úložným priestorom. Rozmer 160 x 200cm. Cena 70 Eur, bez matracov .Volať po 15:00 Hod. 0948/516822
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 2585 ms